Kadife ipten bebek battaniyesi

Penye İpten Battaniye Modelleri – Kadife İpten Battaniye Modeli

Penye İpten Battaniye Modelleri son zamanlarda en sık örülen ve en dikkat çekici popüler örgü battaniye modelleri arasında. Dikkat çeken bir diğer tarafıda bu örgü modellerini örerken devasa şişler kullanılması ve örülen örneklerin hoib yada ihtiyaç oluşturması durumunda evlerinin bir çok yerinde kullanmaktalar. Özellikle yatak odalarında, koltukalrının üzerinde ve bebekler için battaniye olarak örülmektedir. Bu modele başlamadan önce ilk olarak penye ipten battaniye modelleri ile istediğimiz battaniye modeline karar vermek sonrasında hangi renkte örmek istiyorsak o renkte örnekler çıkarmamız gerekmektedir.


Penye ipten yapılmış battaniyeleri detaylı olarak anlatan videoları aşağıya ekliyoruz ki burdaki örneklerden izleyerek kolayca yapabilesiniz. Yapacağınız bu modellerle hem ev tekstili ile evlerinizin dekorasyonuna güzellik katmış olursunuz hemde bebekleriniz var ise onlara bu battaniyelerle sıcacık gülüşler kazandırmış olursunuz. Genellikle bu modelleri yapanlar sadece hobi amaçlı değil bu işten para kazanarak evlerine bütce açısından kazanç sağlamaktadırlar.

Penye İpten Yolluk (Paspas) Yapımı

Kadife ipten bebek battaniyesi yapımı

Kadife İp Örgü Bebek – Çocuk Battaniyesi

Kadife ip tığ örgü bebek battaniye yapılışı

Bebek Battaniyesi Kadife İp İle Örülen Pofuduk Battaniye

Kadife ipten pofidik bebek battaniyesi

Kadife İp İle Yıldız Figürlü Bebek Battaniyesi Yapımı

Bir önceki yazımız olan Yıldız popcorn battaniye - popcorn bebek battaniyesi - crochet baby blanket başlıklı makalemizde popcorn bebek battaniyesi, Popcorn modeli bebek battaniyesi ve yıldız popcorn bebek battaniyesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir