Selanik bombeler bebek battaniyesi modeli

Selanik Bombeler Bebek Battaniyesi Modeli

Selanik Bombeler Bebek Battaniyesi Modeli. Sitemizde ilk defa paylaştığımız selanik bombeler modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

En sevilen ve en masum olan varlıklarımız bebeklerimiz için en güzelini her zaman yapmak için anneler, anne adayları, babanneler yada anneanneler fedakarlık yapıp saatlerini ayırarak bu birbirinden güzel modelleri yapıyorlar. Bugün ki modelimiz sade, kolay ve zarif. Yumuşacık pamuklu iplerle bebek battaniyesini örgü şişleriyle örebilirsiniz. Modelimiz 90×90 ölçülerinde örebilirsiniz. Bebekler için bu örgü oranı yeterli olacaktır. Eğer modeli çok beğendiniz ve yetişkinler için örmek isterseniz, boyutunu fazlalaştırarak örmeniz yeterli olacaktır.

selanik bombeler bebek battaniyesi - Selanik Bombeler Bebek Battaniyesi Modeli
Selanik bombeler bebek battaniyesi modeli

Genel itibari ile bebek battaniyelerini iki teknik ile örebilirsiniz. İlk olarak tığ ile yapabilirsiniz. İkincisi ile şiş ile örülebilen bebek battaniyeleridir. Tığ kullanarak örebileceğiniz bebek battaniyeleri genellikle bahar ayları veyahutta serin yaz aylarında kullanileceğiniz modelleri örmek içindir.

Daha fazla uzatmadan selanik bombeler bebek battaniyesi anlatımıyla sizleri baş başa bırakalım. Toplam’da 32 dakikalık video ile tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Selanik Bombeler Bebek Battaniyesi Modeli Video Anlatım

Bir önceki yazımız olan Penye İpten Battaniye Modelleri - Kadife İpten Battaniye Modeli başlıklı makalemizde kadife ip bebek battaniyesi, Kadife İpten Battaniye Modeli ve penye ip bebek battaniyesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir