Filli Örgü Bebek Tulumu Modeli

Örgü Filli Bebek Tulumu Yapımı

Filli örgü bebek tulumu modelini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Bugün bizlerin beğendiği sizlerinde beğeneceğini düşündüğümüz güzel bir örgü bebek tulumunu paylaşacağız.

Filli tulum modelinde gerçekten herşeyi çok güzel düşünülmüş. Özellikle hortumunun ucuna emzik takılabilmesi gerçekten çok hoş olmuş.

Örgü Filli Tulum Modeli Yapılışı

filli orgu bebek tulumu 1024x606 - Örgü Filli Bebek Tulumu Yapımı
Filli Örgü Bebek Tulumu Modeli

Pastel tonlarda ip tercihi yapılmış. İp olarak nako pırlanta kullanılmış ancak siz dilediğiniz ip seçimini yapabilirsiniz . Tığ olarak hangi tür ip kullanacaksanız ona uygun tığ seçebilirsiniz.

İlk olarak modelimizin iki ayrı paça kısmından örmeye başlıyoruz. Paçanın boyutunu siz kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak tulumu uzun paçalı olarakta örebilirsiniz. Paçayı sizin belirlemiş olduğunuz uzunluğa geldiğinde iki parçayı birleştirebilirsiniz daha sonra beden kısmına geçiyoruz. Beden kısmına geçtiğinizde kolay bir şekilde dümdüz örüp tamamlayabilirsiniz.

Daha fazla detay için videodan istifade edebilirsiniz.

Örgü Filli Bebek Tulumu Yapımı Video Anlatım

Bir önceki yazımız olan Kapüşonlu Yıldız bebek tulumu - Kapüşonlu Yıldız bebek battaniyesi başlıklı makalemizde Kapüşonlu Yıldız bebek battaniyesi, Kapüşonlu Yıldız bebek tulumu ve Örgü Bebek Yıldız Battaniyesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir