Kız bebekler için modern örgü kıyafetler

Örgüden En Tarz Bebek Örgü Tasarımlar

Örgü severler için örgü örmek hayattaki vazgeçilmez tutkulardan birisidir. Modası uzun süredir devam eden örgüler becerikli ve hamarat bayanların ellerinde oldukça şık ve tarz modellere dönüşmeye başladı. Yapacağınız örgüden tarz bebek kıyafetleriyle bebeklerimiz dahada şık olacaklar.

Her ne kadar kış mevsimi geçmiş ve yaz aylarına giriş yapmış olsakta, gelecek kış için hazırlıklarını yapan bayanlar şimdiden örmeye başladılar bile.

Şık ve modern tarz kıyafetleri sizlerle paylaşıp hem içinizi ısıtmak hemde sizlere yol göstermesi açısından galeri oluşturduk.

 

Görsellerini yaplaştığımız örgüden en tarz bebek kıyafetlerini gören anneler, anne adayları, anneanne ve babanneler eminim hemen kolları sıvayıp örmeye başlayacaklardır. Sizde bu güzel ve şirin kıyafetleri yapmaya hazırmısınız?

 

 

Örgüden Yapabileceğiniz En Tarz Bebek Örgü Tasarımlar:

bebek orgu kiyafetleri 300x294 - Örgüden En Tarz Bebek Örgü Tasarımlar bebekler icin orguden modern ceket 300x295 - Örgüden En Tarz Bebek Örgü Tasarımlar cok sik bebek orgu kiyafetleri 300x283 - Örgüden En Tarz Bebek Örgü Tasarımlar en tarz bebek orgu 300x296 - Örgüden En Tarz Bebek Örgü Tasarımlar erkek bebek modern orgu tasarimlar 300x287 - Örgüden En Tarz Bebek Örgü Tasarımlar erkek bebek tarz orgu ceketler 300x296 - Örgüden En Tarz Bebek Örgü Tasarımlar kiz bebekler icin modern orgu kiyafetler 282x300 - Örgüden En Tarz Bebek Örgü Tasarımlar

 

Örgüde en dikkat etmeniz gereken hususlardan bir taneside renk uyumudur. Bebekleriniz için öreceğiniz modellerde kullanabileceğiniz renkler:

Pembe ve Beyaz, Pembe ve Yeşil, Turuncu ve Gri, Kahverengi ve Pembe, Lila ve Beyaz, Lila ve Pembe, Lacivert ve Kahverengi, Gri ve Mavi, Turuncu ve Kahverengi renklerinde uygulayacağınız kombinler ile yapacağınız kıyafetler hem göze hitap edecek hemde çok modern kıyafetler olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Bebek Örgü Saç Bandı Modelleri başlıklı makalemizde Bebek Örgü Saç Bandanası, Bebek Örgü Saç Bandı Modelleri ve Çocuk Örgü Saç Bandı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir