V yaka bebek yeleği modeli

Yakadan başlamalı V Yakalı Tunus İşi Bebek Örgü Yelek Modeli

Yakadan başlamalı V Yakalı Tunus İşi Bebek Örgü Yelek Modeli detaylı anlatımını bu makalemiz de bulabilirsiniz.

Havalar kış aylarınının gelmesiyle birlikte bir hayli soğudu. Örgü modelleri özelliklede bebek örgü modelleri kış aylarında hanımların en çok tercih ettikleri modellerdir. Örgüde temel olan 2 şiş ve ipliktir. Örerken kullanacağınız şiş kalın ise ipinizin de kalın olması yararınızadır aynı şekilde şişiniz ince ise ipinizin de ince olması tercih edilmelidir.

v yakali orgu bebek yelegi - Yakadan başlamalı V Yakalı Tunus İşi Bebek Örgü Yelek Modeli
Yakadan başlamalı v yaka bebek yeleği modeli

Tek renk, iki renk ve çoklu iplerle desenler, çizgiler, örnekler ve daha bir çok modeli yapabilirsiniz. Bilimsel olarakta kanıtlanmış olan örgü örme kadınlar için piskolojik rahatlatıcı bir eylemdir. Düşünsenize örmüş olduğunuz modelleri sevdiklerinizin üzerin de her gün gördüğünüzü. Sizi ne kadarda mutlu eder öyle değil mi?

İnanın o kadar çok hediye edebileceğiniz şeyler varki piyasada, ancak sizin elinizin ve emeğinizin yerini hiç birisi tutmaz. Her zaman el emeği paha biçilemez olmuştur. Battaniye, yastık, şık bir bere, atkı, şapka, hırka, paspas, tutaç, patik, eldiven, kırlent, bebek örgüleri, patiği, bluz, yelekler, havlu kenarı gibi bir çok modeli sıralayabiliriz, bu liste alır başını gider.

Boş Vakitleri Değerlendirelim

Kitap okumanın önemi tartışılmazdır. Kitaptan boş kalan vakitleriniz de ilk yapacağınız iş örgü örmek olsun. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi örgü örmek piskolojik olarak sizleri rahatlatacaktır.

Bebek örgü modelleri ile sizlerde boş vakitleriniz de bebeklerinize yeni modeller örerek hem soğuklardan korursunuz hemde onlara yeni hediyeler almış olursunuz.

Yakadan başlamalı V Yakalı Tunus İşi Bebek Örgü Yelek Modeli Video Anlatım

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir