En Güzel Bebek Saç Bandı

Bebek Örgü Saç Bandı Modelleri

Bebek Örgü Saç Bandı Modelleri, Kız bebeklerinize örebileceğiniz şirin ve kıyafetlerini tamamlayıcı olan saç bandanalarıyla hem saçlarını acıtmayacak hemde bebeklerinize çok yakışacak.

Evde hazırlayabileceğiniz bu saç bandanalarını doğru adımları takip ederek aşama aşama yapabilirsiniz. Haylinize göre rengarenk işleyip kız bebeklerinize dahada bir sevimlilik katabilirsiniz. Kız bebekleri ilk dönemlerde yani ilk aylarda saçları genellikle kısa olur. Bu bandanalardan yaparak kısa saçlarının karışık olmamasını ve daha tatlı ve güzel bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Bu modeli birazda olsa örgü yapmayı bilen örgü severler rahatlıkla yapabilirler.

 

Bebek Saç Bandı Örgü Modelleri

Bebek Saç Bandı Örgü Modelleri Yapılışı

  • Dilediğiniz bir örgü örgü ipi kullanabilirsiniz
  • Modele başlarken ilk örmeye çiçek kısmından başlamalısınız. Halha ve iki zincir sonrasında 15 tane ikili trabzan örerek devam edebilirsiniz.
  • 15 tane ikili tırabzan işlemi sonrasında halkamızı sıkıp kapatabiliriz.
  • Saç bandının detaylı yapılışının devamı için aşağıdaki videodan istifade edebilirsiniz.

Bebek Saç Bandı Örgü Modeli Yapımı Videolu Anlatım

 

Bir önceki yazımız olan Çocuklar İçin Örgü Maske Yapımı başlıklı makalemizde Bebekler için örgü maske yapımı, Çocuklar İçin Örgü Maske Yapımı ve Çocuklar İçin Örgü Maske Yapımı Video Anlatım hakkında bilgiler verilmektedir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir