Çocuklar İçin Örgü Maske Yapımı

Çocuklar İçin Örgü Maske Yapımını sizler için en güzel ve şirin modelleri bir araya toplamaya çalıştık. Sizlerde bu modellerden örerek hem çocuklarınızın sağlığını koruyabilir hemde şirinmi şirin maskeler yapabilirsiniz.,

 

Örgü Corona Maske Yapımı, Yıka Yıka Kullan

Örgü corona maske yaparken boyutunu kullanacak kişinin yüz hatlarına uygun şekilde yapmalısınız. Orta boylarda bir maske örmek istiyorsanız başlangıç için 50 zincir yeterli bir sayı olacaktır. Lastik kısmında ise 10 zincir, orta tarafında 30 zincir şeklinde uygulayabilirsiniz. Maskenin kulak kısmında ise 55 zincir çekebilirsiniz.

 

ilk olarak Çin’ in Vuhan kentinde görülen ve hızla yayılan Covid-19 adı verilen corona virüsü tüm dünyada görmek mümkün. Hastalığın yayılmasıyla birlikte maske satışlarında patlama yaşandı ve maske bulunması noktasında sıkıntılar yaşandı.

Dünya genelinde hem sağlık yönünde hemde maddi olarak zarara uğramasına neden olan virüs ülkemizde en az zararla atlatılması dileğiyle.

Çocuklar İçin Örgü Maske Yapımı Video Anlatım

Bir önceki yazımız olan Bebek Yağı Yüze Sürülür Mü? - Yararları Neler? başlıklı makalemizde Bebek yağı alna sürülür mü?, Bebek yağı bebeğin yüzüne sürülür mü? ve Bebek yağı çeneye sürülür mü? hakkında bilgiler verilmektedir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir