Keep kids suslemeli çocuk şapkasi-min

Yazlık Merserize Örgü Süslemeli Çocuk Şapkaları

Yazlık Örgü Süslemeli Çocuk Şapkaları ile onların yaz boyu kafalarına takmak istemedikleri şapkaşarı sevimli hale getirerek severek takmalarını sağlayabilirsiniz.

Yaz aylarında oluşan sıcaklarla birlikte şapkasız gezmek beraberinde bazı tehlikeleri getirmektedir, bu sebepten bebeklerinizi dışarıya çıkarırken başına şapka takmadan çıkarmayın. Özellikle kız çocuklarının şapkaları daha sevimli ve göz kamaştırıcı modellerden oluşabiliyor.  Bu konuda sizlere bir kaç tiyo vermek istiyoruz. Sizler için hazırlanan galerimizde beğendiğiniz model olursa hızlı bir şekilde örüp onlara hediye ederek mutlu edebilirsiniz.

merserize orgu cocuk sapka min 286x300 - Yazlık Merserize Örgü Süslemeli Çocuk Şapkaları
Merserize örgü çocuk şapka modeli

Çocuğunuzun bütün yaz kafasından çıkarmayacak bir modeli kısaca yapımıyla alakalı değinmek istiyorum. Modele tema kumaştan kesilen çiçekleri tellere geçirip daha sonrasında sahır şapkamızın üstünde bulunan delikler sayesinde sıkıca tutturun. Bunları yaptıktan sonra aynı renkte kurdeleyi şapkaya bağlayabilirsiniz. Son olarak şapkaya biz aksesuar olarak oyuncak köpeği slikonla yapıştırdık ancak siz istediğiniz ve çocuğunuzun sevdiğini bildiğiniz figürleri slikon yardımıyla yapıştırabilirsiniz.

 

beyaz merserize orgu suslemeli sapka min 300x225 - Yazlık Merserize Örgü Süslemeli Çocuk Şapkaları
Beyaz merserize örgü süslemeli şapka

Bu tarz süslemeler çocuklarınızın şapka takmasına büyük oranda yardımcı bir etken olacaktır. Detaylı olarak aşağıdaki galerimizden farklı süslemeleri ve beğendiklerinizi görebilirsiniz.

 

Merserize model ve beyaz renkte öreceğiniz şapkaya mor bir biye ile süsleyebilir ve buna ek olarak gül motifleriylede daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca üzerine düğmede dikebilirsiniz. Aşağıdaki modelde de incelediğinizde ne kadar güzel durduğunu sizde göreceksiniz.

sapka susleme ornekleri min 300x214 - Yazlık Merserize Örgü Süslemeli Çocuk Şapkaları
Şapka süsleme örnekleri

Bir diğer farklı olarak yapabileceğiniz model beyaz bir şapka üstüne hoşunuza giden desenli kumaşlardan yaprak motifleri oluşturup şapkanıza süsleme yapabilirsiniz. Beyaz kalın dantel ipliği ile örülmüş şapka modelinde siyah biye ve siyah ve beyazdan oluşan ufak bir motif ortasına kırmızı bir düğme ile renklendirilmiş ve çok güzel ve hoş görünüyor.

 

İster hazır aldığınız isterseniz kendi ördüğünüz merserize şapka modellerine aşağıdaki galeride gördüğünüz dantel, kumaş, çiçekler ve motifler dikebilirsiniz.

 

Yazlık Örgü Süslemeli Çocuk Şapkaları

Bir önceki yazımız olan Pirinç Örgü Kolay Bebek Bandanası Yapımı başlıklı makalemizde Bebek Bandana Modelleri, Nasıl Yapılır ve Örgü Bebek Bandanası Yapılışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir