Erkek Çocuk Örgü Modelleri

Erkek Çocuklar İçin Örgü Modelleri

Erkek Çocuklar İçin Örgü Modelleri

Kış kreasyonuyla örgü çocuk kazak modelleri ile sanki çocuklarımızı defileye çıkarır gibi giydirdiğimiz günler geldi çattı. Çocuklarımızın kıyafetleri biz anneler için çok önemlidir ve şık giyinmesini isteriz her zaman. Özenle seçilmiş modeller ve özellikle de kombin olmasına dikkat ederiz. Dış görünümüne önem veren bayanlar çocuklarında da aynı titizliğe sahiptirler. Kış günlerinin gelmesiyle birlikte hem şık hemde soğuktan koruyucu özelliğe sahip olmakla birlikte moda’yada uygun renk ve modelleri seçmelisiniz.

erkek cocuklar icin orgu modelleri 1024x608 - Erkek Çocuklar İçin Örgü Modelleri
Erkek Çocuklar İçin Örgü Modelleri


Evde çekmecelerimiz de özenle sakladığımız el ile yapılan örgü modellerini her daim diğer hazır ürünlerden daha önemli tutmalıyız. Hele eskilerden dönüştürerek yepyeni modeller ortaya çıkarmak sanırım bundan zevk almayan yoktur. Kış ayları geldi yada yaklaşıyorsa ne yapmalıyız? Sorumuzun cevabı tabikide şilerimizi ve yünlerimizi alıp birbirinden güzel ve sağlıklı modelleri örmeye başlamaktır. Renk olarak yaz aylarındaki gibi cıvıl cıvıl renkler değil kış aylarına yakışan daha koyu renkler bordo, füme, lacivert, haki, hardal veya kahverengi vs tercih edebilirsiniz. Peki ya kışlık Örgü modelleri olarak ne örmeliyiz? Tercihen bere, yelek, boğazlı kazak, ev patiği, eldiven tarzı örgü modelleri hazırlayabilirsiniz.

Erkek cocuk orgu modelleri 1024x608 - Erkek Çocuklar İçin Örgü Modelleri
Erkek Çocuk Örgü Modelleri


Erkek çocukları için bir çok örgü modellerini bir arada bulabilirsiniz. Çok geniş bir yelpazeye sahip olan bu kategoride sizler öncelik olarak çocuğunuzun dolabındaki eksikleri tespit etmeli ve sonrasın da sezona uygun moda ürünleri örmeye başlayabilirsiniz. Örnek veriyorum çocuklarızın dolabında ev patikleri var mı? Eğer yoksa kış aylarında kullanabilmesi için örebilirsiniz. Bunun gibi eksikleri tespit edip örebilirsiniz.

kapsonlu orgu kazak 1024x576 - Erkek Çocuklar İçin Örgü Modelleri
Kapşonlu Çocuk Örgü Kazak Modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir