Kiraz İğne Oyası Modeli

Çok Şık Kiraz İğne Oyası Modeli Yapımı

Kiraz İğne Oyası Modeli Yapımı bayanlar tarafından ilgi görmekle birlikte anadolu’da hala popularitesini ilk günki gibi korumakta. Bayanların bu modelleri en çok tercih ettikleri yerlerden en önemlilerinden bir tanesi genç kızların çeyizleri. İğne oyası modellerini severek yapan ve elinin bu işlere yatkın olduğunu düşünenler için kızlarının çeyizlerine, eş akraba dostlarına bu modelleri işleyebileceğiniz gibi iğne oyası modellerinin satışını yaparakta ek gelir elde edebilirsiniz.

kiraz igne oyasi modeli 1024x567 - Çok Şık Kiraz İğne Oyası Modeli Yapımı
Kiraz İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelleri bir çok çevre tarafından beğeniyle takip edilen ve yenilikçi modellere açık bir eylem türüdür. Sadece ev hanımları değil çalışan kadınlar da boş zamanlarında bu güzel modelleri takip edip işlemekteler. Hatta sadece hanımlar değil erkeklerin de günümüzde bu çalışmaları yaptığını çevremizden duymuşuzdur. Şıklığıyla ve birbirinden güzel modellerin görünümleriyle bizleri cezbeden modelleri sevdiklerinize hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz.

Kız Çeyizlerini iğne Oyası Modelleriyle Süsleme Vakti

kiraz igne oyasi yapilisi 1024x577 - Çok Şık Kiraz İğne Oyası Modeli Yapımı
Kiraz İğne Oyası Yapılışı


İğne oyası modelleri ile genç kızlarımızın evlilik heyecanına ve onlar için çok değerli olan çeyiz bohçalarına hediye ederek heyecanlarını beraber paylaşabilir ve yüzlerinin gülmesine katkıda bulunabilirsiniz. Özellikle örgü modellerinde marifetli ellere sahip olan annelerin kızları bu konuda çok şanslı diyebiliriz. Bunu söyleme sebebimiz iğne oyası modelleriyle sadece yazma kenarlarını değil bunun dışında bir çok modeli bir arada yapabilirsiniz. Örnek, dilerseniz havlu kenarı, tepsi örtüsü, namazlık gibi geniş bir yelpazeye sahip olan bu modelleri bilmiyorsanız bile öğrenmeniz yararınıza olacaktır. İğne oyası yapılışları tekniğiyle birbirinden farklı ve şık bir çok modeli yapabilirsiniz. Tüm anneler tartışmasız kızlarının mutlu olmasını ve onların çeyizlerinin en güzelinin olmasını isterler. O yüzden hangi yaşta olursanız olun her yaştan bayanlar sizde biraz zaman ayırarak kendinize ve sevdiklerinize bu güzel modellerin yapılışlarını kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Çok Şık Kiraz İğne Oyası Modeli Video Anlatımı

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir