Tığ İşi Yazlık Lale Çanta Nasıl Yapılır?

Tığ İşi Yazlık Lale Çanta Nasıl Yapılır?

Tığ İşi Yazlık Lale Çanta Nasıl Yapılır?, Merhaba sevgili örgü seveler, Hayırlı ve huzurlu aile saadeti diliyorum. Yaz ayları geldi örgü ve tığ işi bitti diyenler birde bu modellere bakın. Tığ işi çanta modelleri arasında en çok sevilen, Tığ İşi Yazlık Lale Çanta Yapımını daha önce görmeyenler eminim çok beğeneceklerdir. Gerek modeli gerekse görünüş açısından gerçekten çok hoş görünüyor. Tığ işi bilen örgü seveler kolaylıkla yapabilir ve renk konusunda da tek renge bağlı kalmadan yaz aylarına özel renk kombinasyonları uygulayabilirsiniz.

 

Örgüde Lale Motifindeki Güzellik

Lale Modeli Çanta Yapımında aşağıdaki izleyeceğiniz video’da toplam 4 renk ip kullanılmış, ancak renk seçeneğini siz keyfinize göre ayarlayabilirsiniz. Modeli incelediğimizde çantadaki sap kısmının çok güzel olduğunu görüyoruz. Yine çanta sapının nasıl yapıldığıyla alakalı video içerisinde bulabilirsiniz. Modeli yapmak isteyen ve beğenen örgü severlere şimdiden kolay gelsin.

Sitemizde daha önce paylaşımını yaptığımız tığ işi iğne oyası modellerinden olan, Osmanlı Lale Bahçesi Tığ İşi – Çiçekli Badem Havlu Kenarınıda incelemenizi tavsiye ederiz.

Tığ İşi Yazlık Lale Çanta Nasıl Yapılır? adlı videoyu çekip örgü severlerin istifadesine sunanlara teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Tığ İşi Örgü Lale Çanta Yapımı

Bir önceki yazımız olan Tığ İşi 3 Boyutlu Yapraklı Çanta Modeli başlıklı makalemizde Tığ işi 3 boyutlu anlatımlı çanta modeli, Tığ işi 3 boyutlu çanta nasıl yapılır? ve Tığ İşi 3 Boyutlu Yapraklı Çanta Modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir