Tığ işi irlanda danteli

Tığ İşi İrlanda Kalpli Örgü Modeli

Bir çok kadın için örgü örmek hobiden ziyade yaşam tarzı olmuş durumda. Örgü severler klasik örgü örmenin dışında yani ülkemize has örgü modelli örnekleriyle dışında da örgü örüyor ve mevcut olanla yetinmeyip yepyeni modelleri örerek yeniliklere yelken açıyorlar. Bizlerde sizler için bir çok ülkeye özgü örgü modellerini araştırarak yeni modelleri sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İrlanda Kalp Modeli tığ işi modelleri arasında en fazla ilgi gören seçeneklerden bir tanesidir.

tig isi irlanda danteli - Tığ İşi İrlanda Kalpli Örgü Modeli
Tığ işi irlanda danteli

Farklı ve ilgi çekici tığ işi örgü modeller arasında olan İrlanda Kalp Örgü Modeli çok elit ve zarif bir model. Modelimizi incelediğimiz de üzerinde bulunan kalp ve dallarının bulunduğu motifler bulunuyor.

Tığ İşi İrlanda Kalp Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Dedik ya farklılığı seven hanımlar ve klasik örgü modellerinden sıkılanlar için yepyeni örgü modeli arayanlar için son derece elit bir seçenek olduğunu düşünüyoruz. Tığ işi İrlanda Kalp Örgü Modeli incelendiği zaman yapımı rahat bir şekilde yapabileceğiniz bir model. Eğer tığ ile örgü örebiliyorsanız bu modelide kolayca yapabilirsiniz.

İrlanda kalp örgü modelinin videosunu arayanlar için konu altına yorum yazılması halinde tekrar konuyu güncelleyerek video ekleyebiliriz. Yapımı gerçekten keyifli bir örnek. Bununla beraber örneği tamamladığınızda çok şık bir görünüme sahip olduğunu göreceksiniz.

Sitemiz de tüm modelleri siz değerli takipçilerimiz için titizlikle seçip hazırladığımızı unutmayın. Tığ işi İrlanda Kalp Örgü Modelini yapmak isteyen örgü severlere şimdiden kolay gelsin.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir